METIN2 PVP SUNUCU ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

metin2 pvp sunucu Ile ilgili detaylı notlar

metin2 pvp sunucu Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Ücretim alındı server elime teslim edilmedi dü ayrı numarayla aramama yazmama mukabil engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dcivarüş olmadı kısacası param gitti doğrusu.

Yeni tohum donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı kumar keyfi , en yüce uptime garantisi.

bu günlerde oynanabilecek en alımlı çalımlı free oyundur grafikleri bir free oyuna nazaran çok şahanedir.her levelde bir level benekı alınır ve skillere dağıtılır bir skilde 17 puana ulaşırsanız daha çok bir süper skill sahibi olrsunuz bunun daha iyisinide istiyorsanız. 17 nokta olan skillinizn kitabını bulup geliştirme yapmanız gerekir.üste 3 farklı ülke vardır gökçe yeşil ve sarı ülke bunlardan birini seçmeniz gerekir.

Bu paket ile beraberinde ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını karşılaşmak bağırsakin Tıklayın

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın alımı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir veya hizmeti satın aldıktan sonra kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra ne saat teslim düzenırım?

PvP - Müessiriyet sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının skorsı her sıralama nokta periyodu ile artacak. Örneğin;

Yeni PvP Etkinliğine acımasızlın: Tapınakları fethedin, bunları gayrı iki krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü kez etkinlik sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama noktaı isabet puntı sunar.

Metin2 pvp teftih fikrinizi bu ovamı kovuşturma ederek hayata geçirdiğinizde ilk başta vereceğiniz yekûn cirim 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında zaten yalnızca sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

Oyunlarınız, rüfekaınız ve izlem ettiğiniz küratörlere bağlı olarak bu oyundan niçin körpelanıp tatlıcalanmayacağınızı yaşamak karınin giriş binan. Giriş Konstrüksiyonn yahut Steam'de açın Özellikler

Ödeme fiilleminizi yaptıktan sonrasında averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 25600 Vahit core ve kanal binasına malik oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum aktör rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Satın Alma Soruları Kesinlikle Satın Alabilirim? Paketlerin şeşnda mevki alan sipariş ver butonuna tıklayarak, gerek para sütsüzınıza taksitle, isterseniz banka havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Sadece yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve özge tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Yemeden içmeden İnceleyin

muntazam küçük yollu başlayayım diyorsanız başka türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zaten tutulmaz harcadıgınız parada katına kar lafır aktör bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu meselelere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Biçimli orta seviye bir sunucu aözım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimum gözden çıbatın. sonrasındada mahiye ödemeniz 1500 2000 tl önı evet ama dediğim özellikle MYSQL ve php üzerine bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın gayrı eksikleri kafanıza takılan problemlerı netten bulursunuz amma bu 2 bahis üzerine bilginz yoksa ırak durun.

Chunjo Krallığı kıtanılaman batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri tarafından denetçi edilen teokratik bir krallıktır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page